Tee sel aastal midagi teisiti. Näita üles julgust ja loovust ning kanna aastavahetuse pidustustel second hand või taaskasutatud peokleiti. Lisaks rahalisele kokkuhoiule saad ka kindel olla, et keegi teine samasuguses kleidis peole ei tule.

Riideid valides arvesta alati välimuse terviklikkust. Peokleit on küll kesksel kohal, kuid mõtle alati ka soengule, meigile, kingadele, käekotile. Stiilne välimus ei ole kunagi korrelatsioonis kulutatud raha hulgaga.

Allpool mõned soovitused:

  • Esimene ja kõige soodsam võimalus on avada oma riidekapp. Kindlasti leiate mõne toreda kleidi, seeliku, topi, jaki, salli, vöö… Sobita neid omavahel ja leia kombinatsioon, mida varem kandnud ei ole ning probleem mida selga panna on lahendatud.
  • Kui see tõesti ei õnnestu, siis soovitame leida mõne sobiva second hand aksessuaari kas meie veebipoest www.ageless.ee või kusagilt mujalt ja sobitada see oma riidekapis leiduvaga ning võid üllatuda kui väheste vahenditega on võimalik saavutada särav ja ainulaadne riietus.
  • Kui eelpool toodu ei õnnestu, kaalu peokleidi ostu second hand poest. Kui ka kohe täpselt õiget ei leia, siis oskuslikult kombineerides ja väikesi kohendusi tehes õnnestub kindlasti midagi ainulaadset ja stiilset leida. Kleiti valides pea meeles, et retro on moes.
Väike must kleit „töötab“ alati, lisa vaid juurde värvilised kingad.
Kui oled külmakartlik vali oma kleidi juurde sobiv jakk ja probleem on lahendatud. Julge proovida ebatraditsioonilisi värvikombinatsioone. Pea meeles, et ei ole sobimatuid värve, lihtsalt veendu, et suudad need välja kanda ja tunned ennast mugavalt.https://ageless.ee/toode/jakk-17/
https://ageless.ee/toode/shoes-20/
https://ageless.ee/toode/dress-122/
Kui etikett nõuab pikka kleiti, kasuta võimalust riietuda julgemalt, näiteks avatud seljaga pikka vaarikapunasesse pitskleiti, mida võid kanda kontrasttoonis vööga või siis ilma vööta.
https://ageless.ee/toode/dress-65/
Kooliballiks sobiv ombre efektiga roosa plisseeritud organzast kleit. https://ageless.ee/toode/kleit-17/ 
Stiilipidudel sära! Need kleidid sobivad ideaalselt 1920-30ndate stiilis pidudele.
https://ageless.ee/toode/dress-31/
https://ageless.ee/toode/dress-30/


 

Fotode autorid

#eva laura pärnak

#meelis adamson

www.kix.ee

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Second hand riided? Miks mitte?

Nn „rohepööre“ on taas päevavalgusesse tõstnud rõivatööstuse laastava mõju keskkonnale ja rõhutab taaskasutuse ja säästliku tarbimise olulisust. On lootust, et second hand rõivaste kandmine ja muudegi asjade käest kätte liikumine muutub normaalsuseks.

Meie ettevõttes ei ole see midagi uut. Oleme tegutsenud aastast 1993 just säästliku tarbimise ja taaskasutuse põhimõtetest lähtuvalt. Maailma mastaabis ei olnud rõivaste rentimises midagi uut, kuid Eestis olime ühed esimestest, kes selle äriga alustas. Praeguseks oleme küll riiete rentimise lõpetanud (võib-olla peatanud), kuid second hand ja taaskasutus on oluline haru senini.

www.ageless.ee sai loodud, kui sulgesime füüsilise poe ja kolisime oma tegevuse veebipoodi www.tigasmo.ee. Algselt kasutatud pulmatarvete e-poest kasvas välja second hand brändiriiete pood, kus praeguseks on müügis pea 1300 erinevat väga kvaliteetset ja hästi hoitud riideeset. Igal nädalal lisame uut originaalset kaupa. Ostlemise hõlbustamiseks ja valikute laiendamiseks lisame ka oma uue kollektsiooni paralleelselt second hand toodetega.

Miks eelistada veebipoodi füüsilisele second hand riiete poele. Ega otseselt eelistama ei peagi, kuid mõningad plusspooled tooksin siiski välja. Meil on kõik tooted hoolega valitud ja pärit edukate Eesti naiste riidekappidest. Kõikitest toodetest on ülevaatlikud pildid ja toodete juures on ära toodud täpsed mõõdud, mida tasub lisaks suurusele jälgida. Tooted on sorteeritud eri kategooriatesse ning ka suuruse, värvi, brändi ja materjali järgi. See lihtsustab oluliselt vajaliku toote leidmist.

Kuigi eelistame nn. aeglase moe brände, ei ütle me ei kiirmoele, kui see on heas seisukorras ja praktiliselt kandmata. Palju leidub reisidelt kaasa toodud värvikirevaid ja peavoolu moest eristuvaid emotsioonioste. Kindlasti leiate midagi stiilipidudeks või pulma pruutneitsitele. Müügil on klassikalisi jakke, pidulikke õhtukleite, aksessuaaare jms. Lai valik on kingi. Kõik kingad on väga heas seisukorras, paljud pulmakingad on olnud poe näidiskingadeks või kantud mõnel fotosessioonil või moeshow´l, seega praktiliselt uued. Eriline koht on pulmakleitidel ja aksessuaaridel, neid leidub nii uusi kui ka second hand. Sukapaelad ja juuksekaunistused on müügil ainult uutena, küll aga leidub second hand poolel kaupluste näidisloore, mis on oma soodsa hinna tõttu populaarsust kogunud pruudipärja mängimise jaoks.

Uudisena alustasime kangarestide müügiga. Võite leida täiesti unikaalse kangatüki, et luua midagi oma kätega või lasta õmblejal teha midagi originaalset.

Kõikitest toodetest on ülevaatlikud pildid ja toodete juures on ära toodud täpsed mõõdud, mida tasub lisaks suurusele jälgida. Tooted on sorteeritud eri kategooriatesse aga ka suuruse, värvi, brändi ja materjali järgi. See lihtsustab oluliselt vajaliku toote leidmist.

Meie poest on turvaline osta, sest kehtib 14 päevane tagastamisõigus juhul kui toode ei sobi teile. Üle 150 euroste ostude puhul ei lisandu saatmiskulu.

Tere tulemast WordPressi. See on sinu esimene postitus. Võid seda muuta või kustutada, siis aga kirjuta ise!